چرا آنیلین …

در بازار حال حاضر خلاقیت یکی از مهم ترین بخش های هر کسب و کاری است. مدیران شرکت آنیلین پیش از تاسیس این شرکت در فکر ایجاد راهکاری جدید در زمینه طراحی هدایای تبلیغاتی بوده اند و با هدف جلب توجه بیشتر و جذب مخاطب نسبت به هدایای تبلیغاتی ارائه شده به مشتریان در این عرصه گام نهادند. در نتیجه پس از فکر، بررسی، تحقیق و تلاش فراوان با هدف ذکر شده، شرکت آنیلین تاسیس شد. آرمان این شرکت تولید هدایای تبلیغاتی متفاوت و جلب توجه بیشتر نسبت به برند شما و در عین حال با هزینه های نه چندان زیاد می باشد. ما پیوسته در تلاشیم تا برند شما را با روشی متفاوت در راستای دیده شدن بیشتر، به جامعه معرفی کنیم. ما قصد داریم با در نظر گرفتن نظر شما، بهترین و خوش ایده ترین هدیه تبلیغاتی ممکن را برای شما خلق کنیم.

برخی از مشتریان آنیلین

بزرگترین و معتبر ترین شرکت های  کشور به آنیلین اعتماد کرده اند . افتخار ما رضایت شما مشتریان عزیز است .از  ابتدای تصمیم تا انتهای کار در کنار شما خواهیم بود.

 

شرکای تجاری آنیلین

 

چند خط درباره ما..

آنیلین برآمده از یک فکر و برنامه ریزی بلند مدت است که از ابتدا سعی در ایجاد هدیه تبلیغاتی خلاقانه و خاص داشته است. نجاران ما با استفاده از هنر دست خود سعی در تولید هدایایی خلاق و با ظرافت بسیار، برای شما عزیزان را دارند. ما با در نظر گرفتن بودجه، خواسته و سلیقه شما خاص ترین و با کیفیت ترین هدیه ممکن رو به شما پیشنهاد می کنیم . خواسته و توقع شما از هدایا، با توجه به بودجه در نظر گرفته شده شما برای کالای تبلیغاتی، برای ما الویت است.

Aniline در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

         


تهران_خیابان شریعتی_یزدانیان_سیمای شمالی_کوچه حقیقی_پلاک 18


02122266941
02122266733


کلیه ایام هفته  از ساعت 9 الی 17